Topfest Tour 2011 – Horkýže Slíže + Polemic (Prešov)

Všetci priaznivci festivalov si 13. februára 20110 v Prešove v Tatran Handball Aréne prišli na svoje. Pred týmto festivalom sa však udiali nejaké zmeny. Najväčšia z nich bola presunutie festivalu zo soboty na nedeľu večer. Mnohým ľudom tento dátum nevyhovoval, preto niektorý lístky vrátili, ale aj napriek tomu tam prišiel dostatočný počet fanúšikov. Festival mal pôvodne začať o 18.00, ale nakoniec sa začal s drobným omeškaním kvôli kontrolám vstupeniek pri vchode do haly. Dĺžka koncertu bola taká akurát. Všetko to trvalo asi 4 hodiny a skončilo pred polnocou. Ľudia sa potom rozišli samozrejme v dobrej nálade a niektorý z fanúšikov sa stihli aj odfotografovať s jednotlivými členmi zo skupín. A sklamanie? To sa podľa mňa nenašlo u nikoho kto tam prišiel. Pocity z tohto celku sú veľmi pozitívne.

Predstavili sa nám skupiny Polemic a neskôr Horkýže Slíže. Spolu urobili neskutočnú šou. Polemic zahral svoje hity ako Ona je taká alebo Komplikovaná a iné. Po nich nastúpili Horkýže Slíže ,ktorých sme nedočkavo očakávali. Taktiež zahrali svoje najväčšie hity ako A ja sprostá, Shanghai cola, Silný refrén,…Výkon obidvoch spevákov bol neskutočný, aj keď pravdou je, že hlas speváka z Horkýže Slíže ma nenahraditeľnú farbu. Opäť sme sa presvedčili aj o tom, že ešte stále vedia urobiť neskutočnú šou a na pódiu to poriadne roztočiť. Atmosféra počas tohto celého času bola nezabudnuteľná. Noví ľudia, nové zážitky.
Všetko prebehlo bez väčších komplikácií a s úsmevom môžem zhrnúť za všetkých zúčastnených, že bolo perfektne. Tešíme sa na budúci festival.

Páčil sa ti tento článok?
  •  
  •  
  •  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.