Rocknes; 25. august; Vidiek, Alfa, Old Modem, Zlesapočujem, Wasted Strings; Futbalový štadión – Nesluša

Všetci čo máte radi kvalitnú muziku a obľubujete aj malé – lokálne festivaly môžete koncom augusta prežiť skvelý deň v malej obci na severe Slovenska – Nesluša (okres Kysucké Nové Mesto).

Už po 13. krát sa tam uskutoční skvelý festival Rocknes. Medzi vystupujúcimi tento rok nájdete aj známu partu okolo Jána Kurica Vidiek, no okrem nich tam vystúpia aj:

Alfa: Miestna Folk/rocková formácia. V repertoári majú pôvodné kysucké hity ako Kysuca Kysuca, Na tej Suchej potok, Kamenný Chodníček. Tie dopĺňajú covermi rockových hitov 70-tych a 80-tych rokov.

Old Modem: Pop rockový kvartet zo Žiliny. Aj keď sú to postarší páni, svojou muzikou vás určite oslovia. O sebe prezrádzajú, že majú záujem ,, Koncertovať vo veľkom množstve, aj napriek veku.“

Zlesapočujem: Taktiež Žilinčania, taktiež pop rockeri. Vznikli v roku 2006 a od tej dobi postupne razia cestu na našej scéne. Mohli ste ich vidieť na mnohých podujatiach.

Wasted Strings: Ak milujete rock a hlavne krásne ženy, tak vás určite poteší aj táto kapela. Päť hudobníčok, ktoré na scéne pôsobia od roku 2010 a hrajú muziku ovplyvnenú interpretmi ako The Runaways, Joan Jett, My Chemical Romance…