Dream Theater, Tesseract a Persona Grata v Bratislave; 16. júl 2019; NTC – Národné Tenisové Centrum

Legenda progresívneho rocku, kapela Dream Theater, vystúpi v utorok 16. júla 2019 v bratislavskej AXA Aréne NTC. Na jednom pódiu sa k nim pridá aj britský Tesseract a domáca Persona Grata.

Vstupenky / Tickets
>> https://listocheck.sk/detail/dream-theater

Koncert priekopníckej kapely sa uskutoční v rámci konceptu Octopus LIVE, ktorým chcú dlhoroční organizátori z Octopus promotion zastrešiť mimoriadne hodnotné koncertné podujatia. Vstupenky od 45,- eur predáva exkluzívne iba sieť Lístocheck. Organizátori upozorňujú návštevníkov, že len lístky zakúpené cez listocheck.sk a s uvedeným skutočným menom držiteľa sú platné.

Dream Theater je vo svete hudobných fanúšikov kultovým pojmom. Od vzniku v roku 1985 prináša partia špičkových inštrumentalistov hudbu, ktorá mení dejiny. Nahrávka Images and Words z roku 1992 sa dostala do rebríčka Billboard 200 a znamenala zásadne prelom v kariére. Medzi fanúšikmi azda najobľúbenejší album Metropolis Pt.2: Scenes from a Memory je zaradený medzi 100 najväčších gitarových albumov histórie. Dream Theater patrí už vyše troch dekád k absolútnej špičke kvalitnej rockovej hudby. Dokazujú to aj ich dve nominácie na cenu GRAMMY® či 15 miliónov záznamov predaných po celom svete. V zostave James LaBrie (vokály), John Petrucci (gitary), Jordan Rudess (klávesy), John Myung (Bass) a Mike Mangini (bicie) sa v tomto roku pustili do práce na štrnástom štúdiovom albume Distance over time, ktorý vyjde vo februári 2019.

Vstupenky od 45,- EUR budú predaji exkluzívne iba cez listocheck.sk.

Státie: 45,00 EUR
Sedenie ( tribúna B ): 61,50 EUR