Skreamer – Blackened Earth

Skreamer_150x148Skreamer je death metalová formácia z Londýna, ktorá vznikla v roku 2010. Táto kapela usilovne pracuje na tom, aby mohli častejšie koncertovať. Sú veľmi sympatickí a stoja za vypočutie.

Všetky skladby ponúkajú niekoľko zaujímavých tém, ktoré sa naozaj zaryjú do vášho mozgu a pamäte. CD otvorí pieseň s názvom VICTIM – venovaná pre Sophie Lancaster. Hosťom na tomto albume je speváčka Anna Ray, ktorá spieva na skladbe OPIATE a dodáva jej osviežujúcu alternatívnosť. Táto kapela je schopná vytvoriť úžasný unikátny zvuk. Stačí si vypočuť len song Flesh and Blood a mate dôkaz priamo v ušiach. Samuel, ktorý hra na sólovú gitaru ponúka veľmi nezvyčajné, ale vynikajúce sólo. Jeho talent prejavujúci sa úžasným zvukom a riffmy sa nesie celým albumom.. Druhý gitarista Andreas taktiež v ničom nezaostáva a prináša zaujímavé riffy. Basgitarista Sergio hraje tiež skvele a tie basové linky, ktoré môžete jasne počuť vďaka úžasnej produkcii- sú úžasné. Výkon celého albumu prináša bubeník Bobby. Je to šialený mladík, ale úžasný umelec, ktorý ukazuje neuveriteľný talent.

BLACKENED EARTH je skvelý debut, SKREAMER sú šikovní a perfektní !! Keď bude vlna nových kapiel taká ako oni, mame načo tešiť.

Lineup:

 • Samuel Morter – Gitara a spev
 • Sergio Ronchetti – Bassgitara a spev
 • Bobby Steel – Bicie
 • Andreas Pavlou – Gitara

TRACKLIST:

 1. Victim
 2. S.M.I.L.E.
 3. Nothing
 4. Opiate
 5. Flesh and Blood
 6. Straight To Hell
 7. Bad Trip
 8. Time
 9. Blackened Earth

Rok vydania: 2013

Vydavateľstvo: Vlastné vydanie

Youtube ukážka:

Hodnotenie: 5

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.