Novinky z prostredia interpretov Tankard, Testament, Saints Trade, Altered Shade, Attack of Rage

Tankard – nový album + trailer

15.3.2017

Nemeckí pivní thrasheri Tankard začali pracovať pod dohľadom producenta Martina Buchwaltera (Destruction, Suidakra) na novom, 17 štúdiovom albume nazvanom One Foot In The Grave.

Dátum vydania je stanovený na 2. júna 2017.

tankard

Linky:
http://www.tankard.info/start.html
https://www.facebook.com/tankardofficial/

Zdroj: https://www.facebook.com/nuclearblasteurope/

Testament – príprava nového albumu

13.3.2017

Spevák Testamentu Chuck Billy v rozhovore pre Japonský magazín Roppongi Rocks prezradil, že kapela časť tohto mesiaca strávi prípravami materiálov pre následníka Brotherhood Of The Snake.

,,Hneď ako sa dostaneme domov (z nášho japonského turné) začíname písať. V marci  mame všetko hotové, potom v apríli vyrazíme na cestu. Dokopy 37 koncertov. My, SEPULTURA a PRONG. Bude to dobrý balík,“ povedal Chuck o lineupe pre americké turné. ,,Potom v júni bude všetko hotové a niekedy v júli pokračujeme v písaní. V júli budeme mať aj par koncertov v Europe a trochu aj v auguste. Potom mame väčšinu hlavného tour v Europe. Už dlhší čas sme to nerobili a preto sa na to veľmi teším.“

tstmnt

Linky:
http://www.testamentlegions.com/
https://www.facebook.com/testamentlegions/?fref=ts

Zdroj: blabbermouth.net

Saints Trade – nový videoklip

13.3.2017

Talianski melodickí hard rockeri Saints Trade zverejnili videoklip k skladbe Dreams Running Wild, ktorá pochádza z ich posledného albumu Robbed In Paradise, ktorý vyšiel v roku 2015:

Linky:
http://www.saintstrade.com /
http://www.facebook.com/saintstrade
http://www.logicillogic.net

Zdroj: Atomic Stuff Promotion

Altered Shade – nový videoklip

14.3.2017

Francúzski death metalisti Altered Shade zverejnili videoklip k skladbe The Dark Gift of Life, ktorá sa objaví na ich albume The Path of Souls (vyjde 17. marca prostredníctvom Wormholedeath/Aural Music).

Linky:
http://www.facebook.com/AlteredShade

Zdroj: WormHoledeath Press

ATTACK OF RAGE finalizujú novú smršť!

14.3.2017

Chalani vypúšťajú vonku prvú pieseň „Nenásytnosť týchto dní“.

O čom pojednáva? „Video sú čriepky z obalu, ako môžete vidieť. Text je tiež dosť priamočiari, ako aj song, táka naša grindovka, ale ľudia môžu mať iný názor. Zaujímavosť je možno to úvodné intro, je to čítanie z knihy Mojžisovej o obriezke, ktoré nám náš producent takto krásne zdémonil.“ približuje video Hoyas. O lyrics video sa postaral Maroš Buchel, známy to moderátor Hard and Heavy relácie na rádiu WOW, kde sme boli hosťami.

Grinderi ATTACK OF RAGE hlásia, že nový album ponesie názov „Dogma“, bude obsahovať 10 krvilačných skladieb. Album sa nahrával v českom štúdiu Blast a vyjde pod stajňou Bizzare Leprous Productions. Prečo si vybrali toto vydavateľstvo? „Chceli sme skúsiť niečo iné a vydavateľstvo, ktoré do sveta distribuuje čisto death/gore/grind, nám prišlo ako parádna zmena.“ O vzhľad nahrávky sa postaral (tradične) Jan Ksinsky (Graphicores), ktorý má za sebou práce pre Napalm Death, Gorgasm, Lividity, Internal Bleeding… Akurát dnes došiel Hoyasovi finálny náhľad a vraví: “Je to mäsíčko plné detailov!“ Lyrická stránka pôjde tiež do väčšej hĺbky a bude stále pojednávať o nezmyselnosti kresťanstva, rasizmu a ľudského bytia. Vonku by sa mal dostať už na jar, tak zostaňte nadržaní!

Linky:
https://www.facebook.com/Attack-Of-Rage-80941023995/
http://bandzone.cz/attackofrage

Zdroj: Lukáš „Bukáčo“ Polák – hlukoskop.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.