Novinky z prostredia interpretov Kiss, Almanac, Estate

Ace Frehley ako hosť na koncerte Kiss

18.1.2018

Jeden zo zakladajúcich členov Kiss, gitarista Ace Frehely, bol pridaný do zoznamu umelcov, ktorí vystúpia na The Kiss Kruise VIII. Bude to akcia, ktorá sa uskutočni na nórskej výletnej lodi Jade. Tá 31. októbra vyštartuje z Miami na Floride. Okrem neho vystúpi aj ďalší z ex-gitaristov Bruce Kulick a aj jeho brat Bob, ktorý je spoluautorom mnohých Kiss hitov.

ace

Zdroj: http://www.blabbermouth.net/

Andy B. Franck opúšťa Almanac

16.1.2018

Spevák Andy B. Franck sa rozhodol opustiť partu okolo Victora Smolského – Almanac.

andy

V stanovisku uviedol:
,,Po nemenej než troch vzrušujúcich a veľmi zaujímavých rokoch v Almanac, s ktorými sme odohrali niekoľko turné a festivalov v Európe, som sa rozhodol kapelu opustiť. Projekt začal viac než sľubne a s nadšením, ale kvôli zvyšujúcej sa osobnej časovej tiesni si myslím, že je čas pohnúť sa ďalej, nie stáť v ich ceste. Týmto by som chcel veľmi krásne poďakovať všetkým spoluhráčom za skvelé časy a neprajem im nič iné než radosť, zdravie a úspech v rámci všetkých ich pripravovaných plánov do budúcnosti!

Tým, ktorí sa stali mojimi priateľmi a podporovali ma počas týchto rokov a všetkým metalistom okolo planéty, ĎAKUJEM VÁM veľmi pekne: ste skvelí… STE TÍ NAJLEPŠÍ! Vidíme sa čoskoro, ostaňte divokí a nakopávajte si zadky metalom!“

Linky:
http://www.almanac.band/
https://www.facebook.com/AlmanacVS.band/

Zdroj: https://www.facebook.com/AlmanacVS.band/

Estate – ukážka z chystaného albumu formou videoklipu

16.1.2018

Ruskí power metalisti Estate zverejnili klip k skladbe Winter Kingdom, ktorá bude súčasťou ich chystaného albumu Mirorland. Ten vyjde celosvetovo 20. apríla 2018 vo vydavateľstve Mighty Music.

Linky:
https://www.estate-band.com/
https://www.facebook.com/Estateofficial/

Zdroj: Vadim Lalayan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.