HARD“n“HEAVY Heavy Metal Radio Show v rádiu WOW – KONIEC

Dnešný diel HARD“n“HEAVY – Heavy Metal Radio Show (26. apríla) bude bohužiaľ posledný.

Moderátor Maroš hovorí:
,,Ťažko sa to píše, no po dvoch rokoch vysielania program HARD“N“HEAVY oficiálne končí – nebudem tu nič zahmlievať, rádio z ktorého som vysielal sa sťahuje 30 km od môjho domova a ja nemám ani reálny čas, ani prostriedky aby som každý štvrtok v noci otáčal 60 kilometrov. Premýšľal som aj nad výrobou epizód vopred, ale nieje v tom už ten „adrenalín“ živého vysielania, pre ktorý som to hlavne robil. Snáď sa nad mojím rozhodnutím nenahneváte, nebolo ľahké ho učiniť. Tento štvrtok si odvysielame záverečnú epizódu, v ktorej Vám niečo porozprávam o albumoch, ktoré zásadne ovplyvnili moje hudobné chute a okrem toho si vysúťažime všetky zvyšné CD nosiče, ktoré mám od labelov Slovak Metal Army, Immortal Souls Productions a samozrejme Support Underground.

Čo bude ďalej? Určite ste si všimli že stránka na ktorej sa vešal archív je beznádejne preč, tak som sa rozhodol že ho znovu celý uploadnem, tentokrát na YOUTUBE, myslím že pre mnohých to bude pohodlnejšia varianta. Doposiaľ neposlané ceny zašlem po odvysielaní poslednej epizódy, aj spolu s tými čo pôjdu tahet vo štvrtok.

Zatiaľ to nieje úplne posledné slovo, tak sa vyhnem pátosu, no v každom prípade – zo scény neodchádzam, chcem sa teraz venovať svojmu hudobnému projektu (ktorému tu ešte reklamu robiť nebudem) a myslím (nesľubujem), že keď budem mať potrebu sa vyjadriť k niečomu aktuálnemu, youtube mi poslúži – nekonečná vďaka každej jednej osobe, ktorá tento program podporila. Ste najlepší!!!“

HARD“n“HEAVY – Heavy Metal Radio Show v tradičnom čase o 21:00 na rádiu WOW .

Link na počúvanie rádia cez internethttp://www.internetoveradio.sk/webplayer3/player.html

Info o frekvenciách a ďalších možnostiach počúvania: http://www.radiowow.sk/web1/pokrytie

hhn

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.