Rock pod Kameňom 2020?

O tom, či sa aj tento rok uskutoční populárny festival Rock pod Kameňom sa v poslednom čase šírili rôzne fámy. Tie však rozptýlila informácia, ktorá sa včera objavila na facebooku Dianie v Snine. Rock pod Kameňom 2020 sa bude konať, avšak s menšími zmenami.

ds

,,Festival Rock Pod Kameňom prechádza radikalnými zmenami!

Tou prvou je zmena organizátora a promotéra festivalu, keď p. Križanek svoje miesto po dlhých rokoch prenechal Michalovi Lattovi – mladému promotérovi a rodákovi zo Sniny, ktorý prevádzkuje v meste hudobný klub a má za sebou viacero úspešných kultúrnych podujatí.

Ten sa rozhodol organizačne a produkčne spolupracovať s ostrieľanou agentúrou Randal Agency a začína sa tak nová éra festivalu Rock pod kameňom.

Zmeny sa budú týkať tiež usporiadania areálu – priestor bude oproti minulým rokom oveľa viac využitý – jednak v rámci komfortu pre účinkujúcich, ale pribudne aj VIP tribúna, fun zóny mesta Snina, Mestského kultúrneho a osvetového strediska a rôzných spoločnosti a združení pôsobiacich na územi mesta! Obmenou prejdú aj gastrozóny, ktoré budú spĺňať kritéria festivalu regionálneho významu!

Dramaturgicky sa festival bude naďalej niesť v zmysle svojho názvu a preto najväčšie zastúpenie bude mať práve žáner rock a metal, bude sa však prihliadať na potreby širšej verejnosti a preto menej známe zahraničné mená nahradia zvučné mená zo slovenskej či českej scény – tie budú zahraničnými kapelami prípadne už len doplnené!

Vyjadrenie organizátora: Stojíme pred veľkou výzvou, keďže pôjde o 18. ročník festivalu, určite nechceme latku podliezť, či ostať na tej istej úrovni, ale úroveň festivalu po každej stránke zvýšiť a celkovo ho zatraktívniť. Na záver chceme poďakovať mestu Snina za podporu. Bez nej by to nešlo. Vidíme sa v lete!“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.