Olympic Košice – presun termínu!

Deň po koncerte v Zvolenskej Slatine mali Olympic a Ivan Mládek s kapelou vystúpiť v Košiciach. Bohužiaľ kvôli  zhoršujúcej sa pandemickej situácii košický koncert musel byť presunutý.

Agentúra Profi Event uviedla na svojej Facebookovej stránke:

,,To že okres Košice bude od pondelka v oranžovej zóne nás veľmi nepotešil…
Aby ste sa mohli zúčastniť koncertu v plnej sile, bude mať toto leto dohru koncom budúcej jari, až začiatkom leta 2022, ako sme sa dohodli aj s interpretmi. Teda, koncert Olympic + Ivan Mládek, ktorý sa mal konať v Košiciach, sa prekladá na budúci rok. Jedna z dobrých správ je, že koncert v strede Slovenska, vo Zvolenskej Slatine, odohraný bude v plnej zostave a teda vás, na ňom radi privítame. Košickým, ktorí majú vstupenku, ju môžu použiť aj na tomto koncerte. Ak im to nevyhovuje, môžu ju vrátiť v mieste zakúpenia, alebo ponechať pre nový termín.

Takže, mladí aj starší, ukážte svojim obľúbencom Olympic a Ivanovi Mládkovi, že o ich koncerty stojíte a príďte sa zabaviť o necelé 2 týždne do Zvolenskej Slatiny a o niekoľko mesiacov
neskôr do Košíc !

My medzi vami nebudeme robiť žiadne rozdiely typu očkovaný a neočkovaný. Tieto hry prenechávame iným, tu ide o zábavu, staré a nové hity, spomienky a určite aj zaslúženú slzu v oku popri spievaní si notoricky známych textov !
Vidíme sa 6.9.2021 vo Zvolenskej Slatine a zhruba v júni ´22 aj v Košiciach !“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.