Bestiality Festival 2024

bestiality festival 2024
Vyznávači extrémnej hudby, pripravte sa! Slovensko totiž čaká nový, 2-dňový festival BESTIALITY. Ten počas posledného júlového týždňa budúceho roka prinesie legendy metalu z rôznych kútov sveta. Čakajú na Vás dve pódia s bohatým programom. To veľké nebude počas prvého dňa šetriť kvalitným black metalom.
bestiality festival 2024

Ten zastúpia napríklad škandinávske, ruské, poľské a slovenské kapely. Na svoje si okrem klasického blacku prídu aj mladší obdivovatelia, a to za účasti DSBM kapiel. Pre tých najnáročnejších sú nachystané aj mená satanského black deathu. Počas prvého dňa, medzi programom na veľkom pódiu, bude fungovať aj malý stage.

Tam sa budete môcť preniesť do iného sveta za ladných tónov ambientu a dungeon synthu. Účinkovať budú domáce mená, a spolu s nimi aj veľká legenda tejto hudby. Druhý deň sa bude niesť v znamení brutality, špiny a hniloby. Tá sa sformuje za pomoci legiend death metalu z Ameriky, Škandinávie ale aj Česka a Slovenska.

Vypočujeme si poctivý old school death, technický death ale aj brutal death metal a novšie variácie tohto žánru. Druhý stage bude medzitým sprevádzať tancovačka na štýl dávnych čias, teda folk, ktorý v súčasnosti zažíva renesanciu. Okrem hudobného programu si budete môcť pozrieť aj výstavu obrazov a obalov metalových albumov z dielne slovenských, ale aj zahraničných umelcov.

Na festivale neostane nikto hladný, kedže sa na ňom bude nachádzať aj výberová gastro zóna, kde si príde každý na to svoje. Okrem klasík si prídu na svoje aj vegáni a vegetariáni. Svoje pochutiny si budete môcť vychutnať v chill zóne. Nebude chýbať program pre horrorových fanúšikov a fanúšikov filmov. Tí si budú môcť pozrieť horrorové klasiky v Bestial Cinema. Tešíme sa na Vás.

Spustenie lístkov v predpredaji a ohlásenie prvých kapiel bude 27.9.2023. Buďte pripravení!

Ceny lístkov v prvej vlne:

Dvojdňová permanentka – 65€

ZŤP, mládež (od 13 do 17 rokov) – 40€

Jednodňový lístok – 40€

ZŤP, mládež (od 13 do 17 rokov) – 25€

Deti do 13 rokov majú vstup zdarma.

Prvá vlna trvá do 31.10.2023.

Potom sa s oznámením ďalších kapiel bude cena zvyšovať.

 

Tlačová správa

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *