BURN FEST – vol.001; APRIL WEEPS, AUTUMN NOSTALGIE, MARTUROS, CRANIAL VOID; 14.1.2023; TRNAVA – 10Bar

Metalový festival v Trnave

Začiatkom nového roku prinesie BURN Booking do Trnavy prvý zo série koncertov s názvom BURN FEST. Na koncerte sa predstaví špička slovenskej metalovej scény – kapely April Weeps, Autumn Nostalgie, Marturos a Cranial Void. Príďte sa zabaviť a ochutnať všehochuť metalových subžánrov, všetko od vynikajúcich slovenských kapiel.

APRIL WEEPS – Slovenským atmosferikom APRIL WEEPS vyšiel začiatkom júna tretí radový album „Cataclastic“, ktorý je koncepčným dielom pojednávajúcom o životnom príbehu jednotlivca v súčasnej modernej dobe, tlačiacej jeho potreby do úzadia. Kapela na tomto albume ešte viac prehĺbila rôznorodosť predošlej tvorby, vstúpila do doteraz neprebádaných sfér, zachovávajúc si však stále značne dravý a emočný náboj.
https://www.aprilweeps.com/
https://www.facebook.com/AprilWeeps
https://www.instagram.com/aprilweepsofficial/
https://open.spotify.com/artist/0PZe9Yxh3d9Mll0XHh7U3b
https://aprilweeps.bandcamp.com/

AUTUMN NOSTALGIE – Post blackový fenomén AUTUMN NOSTALGIE si počas pandémie vybudoval raketové tempo. Ich druhý radový album Ataraxia plný zádumčivých melódii a nepopísateľnej atmosféry príde maďarsky spievajúca kapela odprezentovať aj do Trnavy.
https://www.facebook.com/Autumn.Nostalgie.Official
https://open.spotify.com/artist/03B0A96QDTp7XEa7JVD9gJ
https://autumnnostalgie.bandcamp.com/

MARTUROS – Melodická heavy metalová kapela z Prievidze tento rok triumfovala s novým albumom Thy Will be Done. Ich živelný pódiový prejav pridáva dravej hudbe ďalší aspekt ktorý treba jednoznačne zažiť. Unikátny drsný vokál a drvivá rytmická sekcia spolu s poriadnou gitarovou pasovačkou a ostrými melodickými rifmi – to sú MARTUROS!
https://www.facebook.com/marturosofficial
https://www.instagram.com/marturosofficial
https://open.spotify.com/artist/3VACZ30DKodg2j5fcb4Jzn

CRANIAL VOID – Lineup uzatvára progresivná deathmetalová úderka CRANIAL VOID. Ich debutový album, konceptuálny Celestial z roku 2021 prináša silný príbeh podporený hutnou a do detailu premyslenou hudobnou zložkou. V roku 2022 odohrali úctyhodné množstvo koncertov a nechystajú sa prestať.
https://www.facebook.com/CranialVoid/
https://cranialvoidband.bandcamp.com/releases
https://open.spotify.com/artist/6er0mBTWLBYoPrTmVTXg6k

Predpredaj vstupeniek – 8€
Cena vstupu na mieste – 10€

Predpredaj vstupeniek cez sieť predpredaj.sk
https://predpredaj.zoznam.sk/en/tickets/burn-fest-vol001-2023-01-14/

burn fest trnava 2023

FB event: https://www.facebook.com/events/1333378557493654

Tlačová správa