Metal Madness VII – Mortifilia, Pestilence, Trollech, Reactory… ; 29. august 2020; Sušice – Ostrov Santos

Koronakríza pomaly ale isto ustupuje ako u nás a aj vo svete. V súvislostí s tým sa opäť pomaly rozbieha aj festivalová sezóna.

Česká kapela Mortifilia oznámila uskutočnenie už 7. ročníka festivalu Metal Madness. Konať sa bude na tradičnom mieste – teda na riečnom ostrove Santos.

Aj tento rok, okrem samotnej kapely Mortifilia vystúpia tie najbrutálnejšie spolky z Českej republiky ale aj zo zahraničia. Budú to interpreti ako REACTORY, Trollech, Ytivarg, Warbell, Asphagor, Blue Screen öf Death, ENDLESS DRAIN, Fatal Punishment, Art of Blood, Nocturnal Obeisance

Headlinerom budú holandskí progresívni death-thrash metalisti Pestilence

 Daná kapela od roku 1986 reprezentuje krajinu tulipánov na svetovej scéne. Zatiaľ stihli vydať 8 albumov, posledný Hadeon vyšiel v 2018.

O Festivale: ,,METAL MADNESS je jednodenní hudební open air festival zaměřený především na tvrdší odnože metalové hudby. Od roku 2014 jej za podpory Města Sušice organizuje a pořádá zájmový spolek MF Production v úzké spolupráci se sušickým kulturním střediskem SIRKUS. Koná se zpravidla poslední prázdninovou sobotu v areálu sušického říčního ostrova Santos.“ 

FB event: https://www.facebook.com/events/665575697256118/

Páčil sa ti tento článok?
  •  
  •  
  •