Semblant + special guests; 27. február 2022; Randal Club – Bratislava

SEMBLANT  po prvýkrát na Slovensku !!

NOVÝ DÁTUM -27.2.2022 !!

Jedna z najznámejších brazílskych melodic death metalových kapiel SEMBLANT na čele s charizmatickou Mizuho Lin prichádza v rámci európskeho turné po prvýkrát na Slovensko. Tvorba kapely predstavuje jedinečnú zmes melodického death metalu s prvkami dark /gothického metalu.

Kapela vznikla v roku 2006 a po niekoľkých zmenách v zostave sa zastabilizovala a postupne sa stala jednou z najdôležitejších  metalových kapiel v Brazílii a je považovaná jednou z prvých „Vampiric“ metalových skupín v krajine. Napriek svojím charakteristikám, nie je možné označiť presne zvuk kapely a presne je zaradiť do hudobného štýlu.

Kapela má extrémne ťažký zvuk (vedený dvoma siedmimi strunovými gitarami a rýchlymi a presnými bicími) plus veľa všestranných vokálov, ktoré prezentuje Sergio a sexi Mizuho .

Ako support sa predstaví fínska modern metalová kapela As I May, ktorá kombinuje melodický metal, francúzska female fronted symphonic metalová kapela Beneath My Sins a nemecká alternatívno  metalová kapela  VII ARC.

Predpredaj lístkov:

  • cez Predpredaj.sk, Predprodej.cz
  • vo všetkých pobočkách Slovak Telekomu

Skladby z nového albumu:
www.youtube.com/watch?v=QvXav_mrde4
www.youtube.com/watch?v=fpzsz6a6XMg

Fb event: https://www.facebook.com/events/533329887480760/