KILLER QUEEN 2024; 17.-19.5.2024; Bratislava, Terchová, Košice

Freddie Mercury a Queen ožijú v unikátnej show KILLER QUEEN, ktorá zvalcuje Bratislavu, Terchovú a Košice!

Na Slovensku ožije legendárna skupina Queen! Fanúšikovia Freddieho Mercuryho si všetky jeho megahity zaspievajú na unikátnej show KILLER QUEEN, ktorá na budúci rok v máji dorazí priamo z Londýna! Najznámejšia celosvetovo uznávaná show ako pocta Freddiemu Mercurymu a Queenu zavíta do Bratislavy, Terchovej a Košíc. Známe hity vrátane A Kind Of Magic, I Want to Break Free, Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga či The Show Must Go On zaznejú v podaní skvelého speváka Patricka Meyersa!  

Freddie Mercury bol showman každou bunkou a majiteľ jedného z najväčších hlasov v histórii populárnej hudby. Začiatkom 70. rokov vytvoril spolu s gitaristom Brianom Mayom, bubeníkom Rogerom Taylorom a basgitaristom Johnom Deaconom kvarteto Queen považované rockovým svetom dodnes za jednu z najkvalitnejších zostáv.

Britská formácia žiarila dve desaťročia na špičke svetového rocku s hitmi ako Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, We Will Rock You, Radio Ga Ga alebo I Want It All. Nestárnuce megahity teraz môžu zažiť slovenskí fanúšikovia naživo! Na Slovensko zavíta KILLER QUEEN – najznámejšia a celosvetovo uznávaná show a pocta Freddiemu Mercurymu a skupine Queen.

„KILLER QUEEN je jedinečná príležitosť pripomenúť si geniálneho speváka Freddieho Mercury a zažiť neopakovateľnú atmosféru koncertov Queen. Show je skvelým darčekom pod stromček, pretože najlepším darčekom pre každého hudobného fanúšika je práve koncert,“ konštatuje Marek Vozár, konateľ agentúry tvojaSHOW.

 Formácia KILLER QUEEN vznikla v júni 1993 a už v nasledujúcich dvoch rokoch získala masovú popularitu v domovskej Británii. V roku 1999 skupinu ocenili ako Worldwide Best Tribute Band.

V ďalších rokoch kapela dobyla pódia po celej Európe a USA, a to vrátane veľkých sál a štadiónov. V roku 2019 bolo ich turné naprieč Spojenými štátmi dokonca beznádejne vypredané. V decembri toho roku  navštívili v rámci európskeho turné i Bratislavu, kam sa na budúci rok vrátia.

Nenechajte si ujsť megahity skupiny Queen v podaní KILLER QUEEN a speváka Patricka Meyersa v Bratislave, Terchovej a v Košiciach. Vstupenky si môžete kúpiť tu https://www.ticketportal.sk/event/KILLER-QUEEN-A-tribute-to-Freddie-Mercury-and-QUEEN?idpartner=756

Upútavku na koncert si môžete pozrieť tu:

 KILLER QUEEN 2024

  • 17.5. 2024 Bratislava NTC Aréna
  • 18.5. 2024 Terchová Amfiteáter
  • 19.5. 2024 Košice Amfiteáter


killer queen bratislava terchova kosice 2024

Tlačová správa