Rhapsody of Fire + The Unity; 21.11.2024 – 23.11.2024; Randal Club – Bratislava, Collosseum Club – Košice

Rhapsody of Fire budú mať dva koncerty na Slovensku

Rhapsody of Fire (pôvodne známa ako Rhapsody) je talianska symphonic melodic metalová legenda. Dôkazom jej kvalít je 14 skvelých štúdiových albumov, tri EP a dve live albumy, do ktorých vložilil srdce, dušu a vášeň.

Nepoložili ich ani odchody kľúčových členov: Lucu Turilliiho (2011), Fabia Lionneho (2016).

Tento rok vypustili skvelý štúdiový album „Challenge The Wind“, ďalší diel veľkolepej ságy „Nephilim’s Empire Saga“. Koncept je o vývoji a individuálnom spoznávaní vlastného ja. Príbeh je pre kapelu metaforou, že každý môže byť hrdinom. Nie automaticky, alebo od narodenia, ale na sile robiť niečo so svojím životom. Pomáhať iným a rásť v empatického a starostlivého človeka. Každý sa môže v priebehu života stať hrdinom.

Predskokanom koncertu bude hardrock/metalová kapela The Unity z Nemecka, kde nájdete dvoch členov Gammy Ray – Henja Richtera (gitary), Michaela Ehrého (bicie) a basáka Edguy Tobiasa ,,Eggiho” Exxela. Vlani vydali skvelú platňu The Hellish Joyride.

Michael Ehré povedal: ,,Neustále sa snažíme zlepšovať ako hudobníci a ako kapela, a myslím, že na The Hellish Joyride je to počuť.”

Vstupenky sú dostupné v predajnej sieti Ticketlive.sk

Termíny konania:

rhapsody of fire bratislava kosice 2024