Semblant + support; 21. a 22. október 2023; Bratislava, Praha

Kapela Semblant príde do Bratislavy a prvýkrát aj do Prahy !!!

Brazílčania SEMBLANT prichádzajú poprvýkrát do Česka!! Deň predtým opäť zahrajú v Bratislave.

Brazílska metalová kapela SEMBLANT patrí k popredným metalovým formáciám vo svojej krajine. O tom svedčí aj počet videní ich videoklipov na YouTube, ktoré prekračuje hranicu 45 miliónov. Kapela si zahrala na jednom pódiu s takými menami ako NIGHTWISH, CRADLE OF FILTH, Tarja Turunen či MOONSPELL.

Ich muzika sa nedá úplne zaškatuľkovať, šestica hudobníkov ponúka vo svojej tvorbe poriadnu dávku symfonického metalu reznutú s melodickým death metalom.

Skupina vznikla v roku 2006, jej základom sú silné a hutné gitary a dvaja vokalisti. Čisté ženské spevy má na starosti speváčka Mizuho Lin, všestranným vokálom disponuje Sergio Mazul, ktorému nie sú cudzie melodické spevy, ale vie aj poriadne pritlačiť na pílu.

Skupina vznikla v roku 2006, na svojom konte má štyri štúdiové albumy, pričom nateraz posledný „Vermilion Eclipse“ vyšiel v apríli 2022.

„Milí priatelia v Európe. Vrátime sa ku vám v októbri. Možno navštívime nejaké nové krajiny, nové mestá a ešte raz sa vrátime na miesta, kde sme boli vlani,“ informovala kapela fanúšikov.
Slovensko, presnejšie bratislavský Randal Club, patrí medzi miesta, kde SEMBLANT odohrajú koncert znova.

Brazílčanom sa totiž prvý koncert v našich končinách páčil tak, že sa chceli na ku nám opäť vrátiť. A pridajú k tomu aj vystúpenie v Prahe.

Takže, poznačte si do kalendárov dva dátumy. SEMBLANT sa predstavia so svojou energickou šou 21. októbra v Bratislave (Randal), o deň neskôr sa na nich môžu tešiť aj českí priaznivci v Prahe.
Ako špeciálni hostia sa predstaví groove trash death metalová kapela z ďalekej Indie SystemHouse 33, švajciarska rocková kapela Beyond frequencies, a portugálska symphonic metalová kapela
Secret Chord. Máte sa na čo tešiť!

Vstupenky na tieto dva októbrové koncerty si môžete kúpiť v predpredaji cez Predpredaj.sk, Predprodej.cz a vo všetkých pobočkách Slovak Telekomu.

Bratislava – Randal Club; 21.10.2023

semblant koncert 2023

FB event: https://www.facebook.com/events/174101882202947

Praha – Modra Vopice; 22.10.2023

semblant koncert v prahe 2023

FB event: https://www.facebook.com/events/194618510020796