Slight Lie (krst nového albumu) + Ravenlaw + Wolnera; 16.3.2024; Klub pod Amfíkom – Prešov

V prešovskom Klube pod Amfíkom sa bude konať skvelý koncert

Fanúšikovia kvalitnej metalovej muziky, zbystrite pozornosť! V Klube pod amfíkom sa 16. marca môžete tešiť na poriadnu nálož riffov, melódií a sólových prstolamov. Vystúpenia troch metalových kapiel zaručujú skvelý večer plný zábavy a hudby.

Prešovčania SLIGHT LIE vstúpili do druhej dekády svojej existencie. Melodická formácia mieša vo svojej tvorbe heavy, power či thrash metal, no cudzie jej nie sú ani coreové prvky. Kapela je v záverečných fázach výroby nového albumu, kvôli ktorému je tento večer usporiadaný, a na ich koncerte nepochybne zaznejú aj čerstvé skladby z neho.

Až spoza rieky Morava sa k nám dovalia hořovickí RAVENLAW. Ich mimoriadne atraktívny prístup k power metalu s výrazným vplyvom 80. rokov si zaručene získa každého prítomného. Kapela má na konte dva cenené albumy a desiatky vystúpení po celej bývalej federácii, ale aj napríklad v Nemecku.
https://www.facebook.com/RavenlawCZ

Večer otvorí vranovské trio WOLNERA, jedna z najhorúcejších akvizícií slovenského (nielen) thrash metalu, ktorí minulého roku vydali album Product of Fear. Sedmička agresívneho, rýchleho a technicky vycibreného hudobného nákladu im zaručila nomináciu v súťaži Rádiohlavy za najlepší debut roka.
https://www.facebook.com/wolnera

slight lie koncert 2024

FB event: https://www.facebook.com/events/369545342484039