Podpor náš Magazín

Páči sa ti tento web? Máš záujem o to, aby bol čo raz kvalitnejší a aby pribúdali naň články zo širokého spektra muziky? Môžeš nás podporiť niekoľkými spôsobmi.

Help Us

Priamy vklad  

Na číslo účtu SK79 8360 5207 0042 0280 6019, vložíš ľubovoľný finančný príspevok. Budeš uvedený medzi ľuďmi, ktorí podporili tento web 🙂 🙂

Buymeacoffee.com

Web Metalmania-Magazín môžeš podporiť aj zakúpením kafíčka cez tento link:

Buy Me a Coffee


E-shopy

Web Metalmania-Magazín môžeš podporiť aj nákupom v týchto e-shopoch

Ehudobniny

hudobniny shop 2022

Predajňa Ehudobniny je otvorená už od roku 2009. Ponúkame široký sortiment tovaru od nástrojov, aparátov, svetelných efektov až po rôzne darčekové predmety.


Melodyshop

melodyshop hudobniny 2022
Melodyshop je obchod s hudobnou technikou pre profesionálov aj pre hobby hudobníkov.


Ruka Hore

Ak si fanúšikom LP platní, určite by si nemal vynechať tento skvelý slovenský e-shop. LP platne tých najrôznejších žánrov za skvelé ceny.

lp rukahore 2022


Varionica – tie najchutnejšie pivá z Chorvátska

piva eshopVarionica je chorvátsky remeselný pivovar s jednoduchým cieľom – ponúknuť vám vynikajúce pivo ako spoločníka pri tom, čo vás robí šťastnými. Napr. aj počúvanie metalovej a rockovej muziky.


Ružový slon (len od 18 rokov)

Růžový Slon - Top Bestsellery

Obohraný sex je zabijak vzťahu! Už 18 rokov Ružový slon mení pohľad na sex a inšpiruje na posúvanie hraníc. Vyberá tie najzaujímavejšie a najlepšie hračky z celého sveta a vyvíja vlastné pomôcky, do ktorých vkladá svoje vlastné skúsenosti.


John Garfield

john garfield obuv
JOHN GARFIELD – predaj vychádzkovej, spoločenskej, športovej dámskej, pánskej aj detskej obuvi, koženej galantérie ako sú kabelky, tašky, športové vaky, opasky, doplnkový sortiment, dámskych pančušiek, siloniek, ponožiek, dáždnikov a krásnych šperkov z chirurgickej ocele a striebra.


Bastard.sk

Výborný E-Shop s tričkami. Navrhni si tričko s vtipnou potlačou a buď originálny.


T-shock

Potlač tričiek

Výborný e-shop, kde je možné taktiež objednávať rôzne druhy tričiek a taktiež ako jedny z mála ponúkajú špeciálnu službu – možnosť navrhnúť vlastnú potlač pre tričká.


Knihy pre každého

knihy pre kazdeho eshop

Spoločnosť KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o. je jedinečný e-shop a 17 kamenných kníhkupectiev s lacnými knihami a úspešnou 30-ročnou tradíciou


Vykupujeme-online.sk

vykupujeme knihy

Sme rodinná firma plná vášnivých čitateľov. Milujeme knihy, druhé šance, rýchlosť, jednoduchosť a prírodu. Vraciame prebytočné knihy do života.


BUX

Skvelý knižný eshop. Klasické knihy, ale aj e-knihy a knižné podcasty

Empik Foto

Empik Foto

Skvelé foto a originálne fotodarčeky. Kalendáre, hrnčeky a mnoho iných predmetov.

Doteraz podporili

Tomáš Jaroš (veľmi pekne ďakujeme 🙂 )