Necrocock a Houbová Marie otevírají dveře do své provoněné kuchyně. Vydávají jedinečnou kuchařku

necrocook kniha 2022

Legendární muzikant Necrocock připravil pro fanoušky naprosto originální dárek, který jim (a komukoliv jinému) bezesporu zpříjemní letošní jaro. To bude totiž ve znamení neotřelých pochoutek z mistrovy dílny. Bible metalových gurmánů a požitkářů s názvem Necro Cook: Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie je tady!

necrocock a houbová marie kniha 2022
Jak název napovídá, knihu Necrocock sepsal s manželkou. Jejich společné dílo čtenářům nabídne jedinečný pohled do života v Necrocokvile, respektive do tamní kuchyně, kde se vaří s velkou vášní a radostí.

„Jsme přesvědčeni, že tato kniha bude v mnohých domácnostech mile přijata nejenom starými mlsouny, ale obzvlášť nastávajícími hospodyňkami a mladými nevěstami, kterým je naše kuchařka určena, a věříme, že jim poskytne mnoho dobrého. Věříme, že naše recepty přinesou do vašich domovů blahobyt a domácí štěstí,“ uvádí autoři.

Těšit se můžete na desítky rozmanitých pochoutek, které doplňují různé zážitky, vtipné postřehy nebo cestovatelské vzpomínky.

Jinými slovy…  Necro Cook: Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie pobaví i čtenáře, kteří si s kuchyní příliš nerozumí

„Potěší se mnoha podivuhodnými hrdinskými příběhy, skvělými obrázky a vášnivou hudbou!“ dodává Necrocock.

necrocock kucharka 2022

Právě hudba tvoří důležitou součást podivuhodné kuchařky

Necrococka kuchařské rejdy rozpálily natolik, že sotva dohodoval, chvátal do nahrávacího studia, aby tvořil takzvanou jídelní hudbu.

„Vznikla tak krásná, opalizující nahrávka Tafelmusik (Das Vorgericht). Je poznamenána barokem a umocňuje požitek při hostinách, během nichž se naše jídla budou podávat,“ zdůrazňuje Necrocock.

Tafelmusik (Das Vorgericht) je také možné vnímat jako hudební předkrm před další řadovou deskou, kterou neposedný muzikant chystá.

O grafickou podobu díla se postaral Radek „Onehalph“ Doleží, který je v hudebních kruzích známý spoluprací s kapelou Forgotten Silence.

Knihu Necro Cook: Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie vydává pražské nakladatelství MetalGate, které před dvěma lety vypustilo do světa i Necrocockovu knižní biografii Dělníci kovu I: Necrocock.

Pro letošní rok MetalGate chystá další zajímavé projekty, například knihu Kärgeräs: Ztracený národ od Jiřího BigBosse Valtera, jejíž vydání se také kvapem blíží.

Knihu Necro Cook: Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie si můžete objednat mimo jiné na www.metalgate-eshop.cz.

Tlačová správa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *