Tankard – Pavlov’s Dawgs

tankard pavlovs cover

tankard pavlovs coverNemeckú kapelu Tankard pozná asi každý priaznivec thrashu a piva. Proste ideálna kombinácia na párty. Jasné, môžete si povedať, že už to nie je taká jazda ako bola v dobách 1984 až 1994, ale na druhú stranu je ich štandard vyšší ako napríklad u Sodom.

Gerre spieva stále skvelo a celá formácia je vynikajúca. Takže si treba otvoriť space beer a pustiť sa do Pavlov’s Dawgs.

Beerbarians

Album je nahraný v zostave, ktorá je ustálená už od roku 1998 a funguje dokonale. Výborne riffy, hitové refrény a vždy skvelé vážne texty a vždy vtipné veselé texty.

Bohužiaľ vrcholná pecka je pre mňa úvodná Pavlov’s Dawgs, takže ma už nič neprekvapí. Alkoholická Beerbarians je fajn, Diary Of Nihilist mi dosť pripomína niečo od Destruction. Zlepšenie nastane v strednotempovej Veins Of Terra. Silná vec so slušným refrénom.

Verdikt

Album má skvelý obal a zvuk, ale na mňa pôsobí opotrebovane. Hlavne po fantastickej platni One Foot In Grave. Nahrávku si ale aj tak užívam, no nemyslím, že sa k nej budem tak často vracať.

Lineup:

 • Gerre – spev
 • Andy Gutjahr – gitary
 • Frank Thorwarth – basa
 • Olaf Zissel – bicie

Tracklist:

 1. Pavlov`s Dawg
 2. Ex-Fluencer
 3. Beerbarians
 4. Diary of a Nihilist
 5. Veins of Terra
 6. Momento
 7. Metal Cash Mashine
 8. Dark Self Intruder
 9. Lockdown Forever
 10. On the Day I Die

Rok vydania: 2022

Vydavateľstvo: Reaper Entertainment

Youtube ukážka:

Linky:
https://www.facebook.com/tankardofficial
https://www.tankard.info
https://www.reapermusic.de

Hodnotenie: 4/6


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *