Novinky z prostredia interpretov Wolfgang Van Halen, Metal Church, Forrest Jump, Melissa

Wolfgang Van Halen dokončuje druhý album Mammoth WVH

10.3.2023

wolfgang van halen 2023V novom rozhovore pre magazín Total Guitar Wolfgang Van Halen, syn slávneho Eddieho Van Halena a bývalý basák kapely Van Halen potvrdil, že druhý album Mammoth WVH je takmer dokončený.

Mladý 31 ročný muzikant nahral všetky nástroje.

Uviedol:

,, Niektorí ľudia sa snažia z toho, že hrám na všetko, urobiť negatívnu vec, čo ma prekvapuje. Akoby si mysleli, že nenechám hrať iných ľudí alebo niečo podobné. Ale v skutočnosti to je to, čím Mammoth je a vždy bol; je to moje umelecké vyjadrenie…“

,, Mám živú kapelu, ale v štúdiu robím všetko ja a baví ma to. Baví ma, že sa môžem hudobne vyjadrovať všetkými spôsobmi…”

mammoth wvh 2023

Čo môžeme očakávať od novej nahrávky?

,Myslím, že bude znieť vždy trochu podobne, pretože ho píše ten istý chalan. Ale myslím si, že na tomto aktuálnom materiáli môžete počuť, že som pre seba trochu väčšou výzvou. Získal som väčšiu sebadôveru a teraz už viem, čo je to za projekt…”

Rovnomenný debut Mammoth WVH vyšiel v roku 2021.

Linky:
https://www.mammothwvh.com/
https://www.facebook.com/MammothWVH/
https://www.instagram.com/MammothWVH/
https://www.youtube.com/MammothWVH/

Zdroj: https://lnk.sk/ijzc

Metal Church – chystaný album

10.3.2023

marc lopes ross spevak 2023Koncom februára americkí power metalisti Metal Church oznámili nového speváka. Stal sa ním Marc Lopes, známy zo spolupráce s bývalým gitaristom Manowar – Rossom the Bossom.

Gitarista Kurt Kurdt Vanderhoof napísal v príspevku na sociálnych sieťach:

„Vyskúšali sme niekoľko vokalistov a hoci boli všetci skvelí, Marc sa rýchlo stal jasnou voľbou… David Wayne aj Mike Howe mali veľmi jedinečné, nenahraditeľné kvality svojich hlasov, takže sme nehľadali klon ani jedného z nich. Chceli sme niekoho nového, kto by dokázal prijať minulosť a zároveň priniesť do mixu niečo svieže a vzrušujúce. “

Dnešný deň zverejnili video, z ktorého si môžete spraviť predstavu o novej platni.

Linky:
http://metalchurchofficial.com/
https://www.facebook.com/OfficialMetalChurch
https://www.instagram.com/metalchurchofficial/

Zdroj: https://lnk.sk/sao8, Foto: GianRock Photography by Giovanni Cionci

FORREST JUMP přináší spoustu dobrých zpráv

10.3.2023

FORREST JUMP vydání nového alba, jež je naplánováno na květen u Smile Music, připomínají ještě jednou skladbou plnou pozitivního poselství. Lyric video k singlu „Víc dobrých zpráv“ se staví strachu a přináší víru v naději, kterou v dnešní době všichni potřebujeme.

forrest jump kapela 2023

Vydání nového alba FORREST JUMP je na spadnutí! Předchází mu ještě jeden singl, a to v podobě lyric videa k písni „Víc dobrých zpráv“. „Kamkoliv se podíváš, drtí Tě negace a čím větší hrůza, tím lépe pro ty, kteří je vypouští. Samé šíření strachu – často jen proto, aby se vystrašená masa dala lépe ovládat… Mám toho plné zuby a prostě potřebuju k životu taky zprávy dobré… Proto se je snažím hledat… Často jde ale o plané sliby, takže jsme vlastně zase na začátku,“ popisuje primární inspiraci k písni autor textu a frontman FORREST JUMP Pepa Michálek aka Michail Fabien, tentokrát bez svého typického úsměvu.

LYRIC VIDEO // SPOTIFY

„Někdy na Tebe všechno padá a potřebuješ upustit páru,“ doplňuje kytarista a autor hudby Michal Stochleba. „Z lidí kolem sebe v poslední době hodně cítím, že jsou jako kotel před výbuchem. Myslím, že taky proto chtěl koncem refrénu Pepa říct, že prostě potřebuješ cítit naději, protože bez ní to nemá cenu. Zní to jako klišé, ale to vlastně celá spousta pravd…,“ zamýšlí se Stochleba.

Video pochází z dílny Petera Beťka, který je známý svým působením ve slovenské stálici Doomas a v neposlední řadě také díky pozici šéfa Gothoom Productions. „Spolupráci s Peťom „spískal“ náš kamarád a parťák Rado Juriga, který je zároveň blízkým Peterovým spolupracovníkem,“ vysvětluje basista Kuba Ticháček.

PŘEDPRODEJ ALBA

Album „Vrtochy“, které singl „Víc dobrých zpráv“ uvádí, vychází oficiálně 6. května 2023, kdy bude zároveň pokřtěno na luhačovické štaci jarního turné. Samotné album, z nějž pochází i předchozí úspěšné singly „Uprostřed magnetických polí“, „Truet“, „Do krve“ nebo cover „Zafúkané“, by ale mělo být k dispozici už na prvním koncertě této šňůry v olomouckém Bounty Rock Café. Celé túrování absolvují pánové FORREST JUMP spolu s parťáky PORTA INFERI.

„Už teď asi můžu slíbit, že se zdaleka nejedná o poslední obrázky k novému albu a překvápko chystáme taky spolu s klukama z PORTA INFERI. Sledujte naše sítě, jsme s Váma,“ uzavírá povídání Michálek.

Forrest Jump
https://forrestjump.cz
https://facebook.com/forrestjumpofficial
https://instagram.com/forrestjumpofficial

Smile Music Records
https://smilemusicrecords.cz
https://facebook.com/SmileMusicRecordsCZ
https://instagram.com/smilemusicrecordscz

Tlačová správa

Melissa vydala nový videoklip

10.3.2023

Kutnohorská Melissa vydala další klip k albu Folk. V prostoru bývalé kostnice ze čtrnáctého století v Kutné Hoře natočila video k písničce Směrem půlnočním. Přes svoje folkmetalové začátky se aktuálně drží akustické podoby a tvoří tak i nové skladby. K nejnovější instrumentální skladbě Menhiry už je na you tube též picture video a další nová píseň je připravena na zkoušky Melissy.

www.melissamusic.cz

Video Směrem půlnočním:

Picture video Menhiry:

Tlačová správa

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *