Redakcia, kontakty, hudobné spravodajstvo

Redakciu webu Metalmania-Magazín tvoria títo ľudia.

Šéfredaktor:

Thomas Kai (Admin)

Redaktori:

  • Ľuboš Jendryščík
  • Janek Lovás

Fotograf:

  • Famine Killjoy

Spolupracovníci:

  • Lukáš Bukášo Polák

Neaktívni členovia:

  • Lesny Troll
  • Ugly Mary
  • Filip

Prispievať na web samozrejme môže každý, kto ma záujem – čiže aj nestáli spolupracovníci. Príspevky nestálych prispievateľov (*nie spolupracovníkov) budú bodované a raz za pol roka dostanú odmenu (nejaké CDčko, plagát a podobne).

Spolupracovník – človek, čo občas prispieva rôznymi článkami. Môže získať nejaké výhody (voľné vstupy, poprípade exkluzívny prístup k albumom) no nie je priamo členom redakcie.

Kontakt na administrátorov stránky:

Thomas Kai: Kai99.Thomas@gmail.com, kai99@azet.sk
Janko: diera@diera.sk

Zdroje materiálov:

Zdrojmi materiálov, ako napríklad fotky použite v rozhovoroch, informácií o interpretoch  sú stránky www.metal-archives.comwww.wikipedia.org a weby daných kapiel. Prevažná väčšina videí pochádza z webu: www.youtube.com
Fotografie použité v rozhovoroch pochádzajú priamo od osôb, s ktorými bol daný rozhovor uskutočnený

Posielanie noviniek na web:

Členovia kapiel:

Hráš v kapele (alebo funguješ ako sólo interpret) ? Udialo sa u vás niečo nové (zmena zostavy, nový album, nové video, poprípade nejaká nová skladba zverejnená na bandzone alebo na nejakej z iných stránok)?

Daj vedieť na mail: kai99@azet.sk, kai99.thomas@gmail.com Správa bude spomenutá v novinkovom bloku na webe.

Poznámka: Zverejnené budú len správy od kapiel žánrovo pohybujúcich sa vo sfére metalu, poprípade rocku (hard rock, art rock….).

Spomenutie novinky v hlavnom spravodajskom bloku je spoplatnené symbolickou sumou 2 eura. SLOVENSKÍ, ČESKÍ A VYBRANÍ ZAHRANIČNÍ INTERPRETI SU VŠAK OD TOHO OSLOBODENÍ – NEVYŽADUJE SA OD NICH ŽIADEN POPLATOK.

Organizátori:

Chystáš nejaké hudobné podujatie? (koncert, festival…)… Napíš na mail: kai99@azet.sk a po vzájomnej dohode môže byť spropagovaný na webe, čo zahŕňa… Zverejnenie krátkeho textu, s plagátom do sekcie ,,Zaujímavé podujatia“, avízo na hlavnú stránku a taktiež na facebook stránku webu a na ďalších spriatelených stránkach. Podmienkou je uverejnenie loga webu Metalmania-Magazín na plagáte podujatia alebo v prípade ak to nie je možné, tak aspoň spomenúť náš web na facebook evente alebo oficiálnej stránke festivalu.

 

 

 

 

Pridaj komentár