Nové číslo časopisu Parambucha

V těhto dnech vychází nové číslo fanzinu Parambucha. Výtisk s pořadovým číslem 7, navazuje na podzimní návratové číslo, které sklidilo velice pozitívní ohlasy a bylo behěm necelých třech měsíců vyprodáno.
Jako poděkování za přízeň se fanzin vrací s MC nahrávkou, která byla poznavácí značkou časopisu v devadesátých letech. Tentokrát ale jako limitovaná příloha (pouze 80 ks a samostaně neprodejná) vychází legendární nahrávka brněnského black metalového Amon – Claa The Master, která jako bonus obsahuje živý záznam koncertu z roku 1993.
Nahrávka se stopáží 80 minut vychází v neupravené podobě, s původním obalem i zvukem. Samotnému číslu vévodí rozhovor i titulka s BigBossem o posledním sólovém albu. Dále se můžete těšit na rozhovory s Kaviar Kavalier, Bad Victim, Depresy, Elysium nebo Purnamou.
Najdete zde i spoustu zajímavých rubrik, v nichž se odhalují legendy našeho metalu jako Poly (Insania), Bilos (Malignant Tumour), Ota Hereš (Torr), Medvěd (Gotterdamerung) nebo Jarda Friedrich (Pandemia).
Číslo obsahuje i anketní pohled na problém dnešních dnů, a sice Covid-19. Fanzin vychází v nákladu 100 ks a 80 ks jako limitovaná edice s MC Amon. Objednávky na parambucha@seznam.cz a veškeré info kolem zinu na FB stránkách Parambucha Zine.

https://www.facebook.com/Parambucha-zine-2217310515153377

pra

PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *