Brutal Assault má nový kanál na Vimeo!

Těší nás váš obrovský zájem o live videa z Brutalu, které publikujeme na našem YouTube kanálu, kde vás je už neuvěřitelných 54 tisíc!

Dlouhodobě si píšete o kompletní záznamy a my jsme přemýšleli, jak to celé zrealizovat. Dělat celé sety je pro nás časově i finančně daleko náročnější, ale nakonec jsme to vymysleli – představujeme vám náš nový kanál na Vimeo: vimeo.com/brutalassault!

Ke zhlédnutí tu budou vybrané celé koncerty v top kvalitě, další budou postupně přibývat. Abychom pro vás mohli toto celé připravovat, sety budou dostupné za drobný poplatek. Výnos nejde jen na výrobu videí a poplatky autorských práv, ale dělí se mezi festival a interpreta, takže svou koupí podpoříte nejen Brutal, ale i Vaši oblíbenou kapelu!

Na začátek jsme pro vás udělali tři sety. Již legendární set Animals As Leaders z roku 2016, který se na YouTube blíží hranici 4 mil. zhlédnutí, a pak sety old school rouhačů Sadistic Intent a ulítlé Vampillia. Na dalších záznamech pracujeme.

Náš YouTube kanál samozřejmě nekončí, Vimeo jen rozšiřuje paletu nabídky, o kterou si trvale několik let píšete, takže… děkujeme za zájem, pojďte na to!

VIMEO: https://vimeo.com/brutalassault
YouTube: https://www.youtube.com/user/brutalassaultfest
FB: https://www.facebook.com/brutalassault.cz/

Pro další případné sdílení přikládáme i samostatné texty k jednotlivým videím:

Oldschool maniaci, máme pro vás celý set SADISTIC INTENT z posledního Brutalu! Hudba těchto diablos už 35 let ctí zásady UG a nepodlehla jakýmkoli trendům, je tak plna prapůvodní, temně deathmetalovou divokostí. Na netu se pár jejich ‘livek’ válí, ale fullset se skutečně bestiálním zvukem nenajdete. Berte a nepropadněte peklu!

Každé zhlédnutí jejich show z našeho YouTube kanálu nás utvrzuje, že VAMPILLIA je jeden z nejzajímavějších projektů dneška. Japonské seskupení míchá post-rock, black metal, avant-rock, shoegaze, death metal, crust… prostě jedinečný soundtrack originalitou prýštící až do nebes. A teď si můžete dát rovnou celý set!

Necelé 4 mil. zhlédnutí u nás na YouTube, to už je něco! Aby ne, lepší video z koncertu ANIMALS AS LEADERS nenajdete! Ale celý set na Brutalu v r. 2016, který vám právě překládáme, byl ultimátní a něco takového se na koncertních pódiích neodehrává často. Tři nástroje a tři ekvilibristé, ale hudby a energie za celý orchestr. Tohle video se zapíše historie

Tlačová správa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *