Košický koncert Suffocation sa ruší

suffocation 2023
Avizovaný koncert americkej deathmetalovej legendy Suffocation, ktorý sa mal konať 8. júla 2023 v košickom clube Collosseum sa bohužiaľ neuskutoční.

suffocation kapela 2023

Kapela zrušila celé Európske turné.

Na svojom Facebooku uviedli:
,,S hlbokou ľútosťou vám musíme oznámiť zrušenie nášho letného turné v júni/júli 2023, ktoré sa malo konať v EÚ/UK. Úplné vyhlásenie nižšie. Vstupenky zakúpené na klubové koncerty sú plne refundovateľné v mieste nákupu. Čo najskôr sa vrátime do každej z oblastí, ktorých sa toto zrušenie týka, a prinesieme vám to tvrdšie ako kedykoľvek predtým.“

Kompletné vyhlásenie
,, Ako možno viete, minulý mesiac sme absolvovali turné po Európe a počas neho niekoľko členov kapely absolvovalo extrémnu fyzickú záťaž, ktorá vyústila do zranení. Tie nám zabránili vrátiť sa späť do tejto oblasti po necelom mesiaci od predchádzajúcej šnúry.

Hoci nikdy nie je naším zámerom zrušiť akékoľvek turné, zdravie našich členov je kľúčové pre pokračovanie do konca roka a je potrebné, aby si títo muzikanti primerane oddýchli a zotavili sa zo zranení, ktoré utrpeli počas koncertovania. Fyzická záťaž, ktorú absolvujú muzikanti počas hrania, sa prejavuje mnohými spôsobmi, ktoré nemôžeme ovplyvniť.

Do konca roka máme veľa práce vrátane písania a dokončovania nášho nového albumu a tešíme sa na návrat do jedného z našich obľúbených teritórií a k fanúšikom v EÚ/Veľkej Británii, kde vám prinesieme Suffocation v plnej sile, burácajúcu a burácajúcu spolu s vami všetkými.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *