Wrestlingový zápasník Chris Jericho si zaspieval s Helloweenom

helloween kapela 2022
Na americkom koncerte nemeckej kapely Helloween, ktorý sa konal 2. júna 2023 v losangelskom YouTube Theater, vystúpil aj známy wrestlingový šampión a zároveň frontman kapely Foozy – Chris Jericho.
helloween kapela 2022

Chris na svojich sociálnych sieťach zverejnil fotografie z koncertu a pripojil nasledujúci odkaz:

,,Tri hrdlá! Bolo mi veľkou cťou pripojiť sa k @helloweenofficial na pódiu v Los Angels a naživo si s nimi zaspievať Best Time. Aká to bola paráda. Splnený sen strihnúť si vystúpenie s dvoma najlepšími metalovými spevákmi na svete – Andim Derisom a Michaelom Kiskem!“

Spomínaná skladba pochádza z posledného, rovnomenného albumu tejto nemeckej formácie (2021).

Helloween zdieľali Chrisov príspevok a jednoducho dodali: ,

,,Vďaka, že si sa k nám pripojil, Chris Jericho!“

Chris sa narodil ako Christopher Keith Irvine v Manhassete v štáte New York a vyrastal vo Winnipegu v kanadskej Manitobe, kde po ňom nedávno pomenovali ulicu.

Pred niekoľkými rokmi v rozhovore s Larrym Kingom Jericho vysvetlil, ako získal svoje umelecké meno:

,,Keď som začínal s wrestlingom chceli, aby som bol kovboj. A ja som kovbojov a podobné veci nenávidel. Očakávali, že budem napr. Cowboy Chris Casper alebo niečo podobné. Potreboval som rýchlo nejaké meno. A vtedy som mal kazetu s nemeckou heavymetalovou kapelou; album sa volal Walls Of Jericho. A ja som povedal: “Nechcem byť Cowboy Chris Casper, budem Chris Jericho. Dobre, tak teda Chris Jericho.”

Jeho skupina Fozzy vznikla v roku 1999. Pôvodne to bol len coverband. Ich najväčším hitom sa stala pieseň Judas, pochádzajúca z ich rovnomennej platne z roku 2017.

Helloween odštartovali svoje severoamerické turné United Forces 13. mája v klube The Factory v Deep Ellum v texaskom Dallase. Support im robili švédski metalisti HammerFall. Ukončili ho 3. júna v San Franciscu v Kalifornii.

Zdroj: https://lnk.sk/xeoz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *