Novinky z prostredia interpretov Accept, Joan Jett, Watchtower, Acid Force

accept 2023

Accept usilovne pracujú na novom albume

8.6.2023

accept kapela 2023V rozhovore s Cassiusom Morrisom – Wolf Hoffmann, gitarista kapely Accept porozprával, ako pokračuje práca na nasledovníkovi albumu Too Mean To Die z roku 2021.

wolf hoffmann gitarista accept 2023

Wolf povedal:
,,V skutočnosti sedím každý deň a pracujem na nových piesňach. Ver tomu alebo nie. A práve som rozprával s Markom Tornillom, naším spevákom. Tento mesiac príde do Nashvillu na nahrávanie demoverzií piesní. Takže veci sú v pohybe. A myslím, že v auguste máme naplánované to, že k nám príde Andy Sneap, náš producent a začneme skutočne nahrávať. A potom, áno, skôr než sa nazdáte, bude nový album. Ešte nemáme názov. Mám nejaké piesne – povedal by som, že je napísaná asi viac ako polovica.”

Ede plánujú nahrať ďalší album:
,,V Nashville máme miesto, kde sme nahrávali posledných päť albumov. A v podstate robíme bicie na mieste – nie je celkom isté, kde to budeme robiť tentoraz. A potom gitary. Tie sa zvyčajne nahrávajú tu v Nashville a mixovanie prebieha v Anglicku. Dnes, vďaka technológiám, už naozaj nemusíme byť spolu na jednom mieste štyri týždne v kuse. Robíme to tu a tam a všade.“

Linky:
http://acceptworldwide.com/
https://www.facebook.com/accepttheband/
https://www.instagram.com/acceptworldwide/

Zdroj: https://lnk.sk/zi46, Foto Accept: https://lnk.sk/sm36, Foto Wolf: Bjornsphoto, CC BY-SA 3.0, Wikipedia

Joan Jett and The Blackhearts – nové EP

8.6.2023

joan jett 2023Legendárna rocková speváčka Joan Jett vydala so svojou formáciou The Blackhearts nové EP-čko Mindsets.

Tracklist:

  1. If You’re Blue
  2. Whiskey Goes Good
  3. Shooting Into Space
  4. Rearview Mirror
  5. Before The Dawn
  6. (Make the Music Go) Boom

Linky:
https://www.facebook.com/joanjettandtheblackhearts
https://www.instagram.com/joanjett/
https://twitter.com/joanjett

Zdroj: https://lnk.sk/xht5

Watchtower – reunion s pôvodným spevákom

7.6.2023

watchover kapela 2023Progressive/thrashmetalová legenda Watchtower ohlásila reunion so spevákom Jasonom McMasterom. Prvýkrát spolu vystúpia 6. októbra na nemeckom festivale Keep It True Rising III. To bude ich prvý spoločný koncert od roku 2004.

McMastera v súčasnej zostave Watchtower sprevádza basgitarista Doug Keyser, gitarista Ron Jarzombek a bubeník Ric Colaluca.

Jason potvrdil návrat do Watchower minulý mesiac v podcaste Decibel Greek.

Povedal:
,,Takže, viete, no, možno som vypustil mačku z vreca. Ale nič nie je potvrdené. Boli sme však požiadaní, aby sme si zahrali na niektorých festivaloch. Je možné, že čoskoro odohráme nejaké koncerty. Ale už sme párkrát skúšali.”

Linky:
https://www.facebook.com/OfficialWatchTower
https://open.spotify.com/artist/77CxkO9tx9hChInj26fvhu/
https://www.youtube.com/user/WatchTowerTV

Zdroj: https://lnk.sk/iv58

Acid Force je späť!

7.6.2023

acid force kapela 2023Po takmer 4 rokoch impotencie slovenské thrashmetalové vody znovu rozvírili banskobystrickí Acid Force. Monštrum sa prebudilo, povstalo z prachu a hrdze, z bolesti a hnevu a je pripravené šíriť zlobu nielen po československých chotároch!

Comeback kapela ohlásila v priebehu mája, ako prvý nástrel priletel videoklip k singlu Praise the Atom z pripravovaného albumu. Singel je okrem YouTube dostupný aj na všetkých najznámejších streamovacích platformách. Po odchode frontmana Tea to bolo náročné, no nakoniec sa so spevom popasoval, sťa valach s medveďom, gitarista Andrej a na basu prišiel nový člen Ďuro. V tejto zostave sa kul kov od roku 2021 a na výsledky sa môžete tešiť už čoskoro!

Thrasmetalový bordel sa však samozrejme nebude šíriť iba po internete, v riešení je niekoľko koncertov. Potvrdený je zatiaľ comebackový koncert 4. augusta na lodi Pink Whale v Bratislave v rámci festivalu Bordel na Dunaji, Warm Up festivalu Kafest 22. septembra v pražskej Modrej Vopici a Popradský Kafest 17. novembra. Tak neváhaj, ak sa chceš rozbíjať mimo povrchu zemského, príď sa rozbíjať na loď už 4. augusta, lístky už sú v predpredaji!

Smelo sleduj náš Instagram aj Facebook, budeme informovať o novinkách, prípadne sleduj takéto fajnové weby!

Fall on your knees, and Praise the Atom!
#AF2023

Tlačová správa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *