BURN FEST – vol.002 – CRANIOTOMY, DEHYDRATED, BESNA, SOLIPSISM; 25.3.2023 TRNAVA – 10Bar

Metalový koncert v Trnave

Druhý zo série koncertov BURN FEST prinesie do Trnavy ďalšiu zmes špičkových domácich metalových kapiel. Zahrajú CRANIOTOMY, DEHYDRATED, BESNA a SOLIPSISM. Príďte sa zabaviť a ochutnať všehochuť metalových subžánrov, všetko od vynikajúcich slovenských kapiel.

CRANIOTOMY – Hlavným ťahačom večera sú veteráni z Hlohovca. Brutálny death/slam ako sa patrí, staré overené postupy v novom kabáte a špičkovú formu ukázali nielen na februárovom koncerte v Dubaji, ale aj na minuloročnom šiestom radovom albume Ripped Out by Violence. Túto svorku nechceš zmeškať! V kotli bude poriadna metelica.

DEHYDRATED – Piešťanskú oldschool deathmetalovú legendu snáď predstavovať netreba. Po dlhom spánku sa v roku 2015 vrátila na scénu a odvtedy vychrĺila (nielen) dva radové albumy. Poctivý devädesiatkový zvuk v spojení so skvelou koncertnou formou kapely sľubuje zážitok ktorý ocení každý stúpenec ťažkého kovu.

BESNA – Štvorhlavá post blacková beštia navštívi Trnavu aj tento rok. Ľadový karpatský vietor prinesie ťahavé tóny gitár a slová zaniknú v čiernej krútňave. Prešporský underground so svetovým zvukom.

SOLIPSISM – Negative black metal z Banskej Bystrice vás uchváti svojou unikátnou atmosférou, ktorú umocňuje pódiový prejav a presnosť hudobníkov. Melancholická vigília čaká na nové deti noci. Carpe noctem!

Predpredaj vstupeniek – 8€
Cena vstupu na mieste – 10€

Predpredaj vstupeniek cez sieť predpredaj.sk
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/burn-fest-vol002/

burn fest craniotomy trnava 2023

Link na udalosť na facebooku: https://fb.me/e/4g6IBXdQg