Septicflesh + support; 29.6.2024; Maringota – Skalica

Na Slovensko zavíta kapela Septicflesh

Po jarnom americkom tour a prvých letných festivaloch, priamo z Atén dorazia na Slovensko vládci symfonického death metalu – grécki titáni SEPTICFLESH!

Nebolo to jednoduché, ale podarilo sa!

Po minuloročnom vydarenom koncerte Infected Rain a spol. sme veľmi radi, že sa aj tento rok môžme stretnúť v krásnom prostredí pieskovcového lomu na Maringote…! O to viac, že to bude opäť za prítomnosti exluzívnych metalových hostí!

SepticFlesh vznikol už začiatkom 90-tych rokov, na svojom konte majú 11 štúdiových albumov, z toho viacero bolo vrámci DM scény prelomových. Odohraté koncerty a festivaly po celom svete. Hlavným mozgom kapely je gitarista Christop, ktorý tiež komponuje orchestrálne prvky. Už od roku 2008 kapela spolupracuje s Pražským filharmonickým orchestrom čo umocňuje velkoleposť týchto opusov.

Môžte sa tešiť na prvotriedný majestátny death metal, popretkávaný atmosférou starovekého sveta, orchestrálnymi a symfonickými prkvami s kopec energie… tiež na krásne útulné prostredie lomu, ktoré má počas koncertov a festivalov jedinečné genius loci!!

Vidíme sa 29.6. v pieskovcovom lome nad golfovým ihriskom v Skalici! Nebude chýbať dobré pivo a jedlo.

Ďalšie kapely oznámime čoskoro!

septicflesh koncert Slovensko 2024

FB event: https://www.facebook.com/events/1538222506908170