Woslom – Evolustruction

Woslom Evolustruction coverBrazília bola vždy kolískou pre kvalitný metal a najmä thrash. Woslom vznikli v roku 1997 v meste São Paulo.

Daná kapela ma vlastne kúzlo svojej hudby, snažia sa aby poslucháča neunavilo to čo počuje. Na tomto albume sa v každej piesni mení tempo, sú tu veľmi výrazne gitarové riffi a melodické kmene.

Evolustruction sa skladá z 8 veľmi dojemných a elegantných piesní. Som veľmi ohromený s melodických gitarových súbojov medzi Silvanom a Rafaelom. Hlavným pôvabom tohto albumu je rovnováha a harmónia thrashových rytmov.

Skladby River Of Souls, No Last Chance, New Faith majú kombináciu dvoch melodických gitár a sú veľmi harmonické a kruté. Pieseň Purgatory sa líši od ostatných songov, pretože je sprevádzaná akustickým nádychom a výsledok je veľmi pôsobivý. Z tohto CD som si ju asi najviac obľúbil, lebo je reprezentatívneho charakteru a má variabilné tempo, rovnako to tak je s piesňou Evolustruction.

Woslom urobili dobru prácu. Na tomto albume je počuť, že sa inšpirovali kapelami ako sú: Testament, Megadeth, Metallica, Kreator atď… Určite si tento album každý z vás obľúbi 🙂

Lineup:

 • Silvano Aguilera – spev, gitara
 • Rafael Iak – gitara
 • Francisco “Chicão” Stanich Jr. – basgitara, spev
 • Fernando Farabote – bicie

Tracklist:

 1. Evolustruction
 2. Haunted By The Past
 3. Pray To Kill
 4. River Of Souls
 5. No Last Chance
 6. New Faith
 7. Breathless (Justice’s Fall)
 8. Purgatory
 9. Breakdown (Mad Dragzter Cover)
 10. Evolustruction (Alt Version)

Rok vydania:2013

Vydavateľstvo: Independent

Youtube ukážka:

Linky:
https://www.facebook.com/woslom/
https://www.youtube.com/channel/UCWoiBRLDbVAEkIxWg05ypyA/
https://soundcloud.com/woslom/

Hodnotenie: 5,5/6

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *