Infected Rain – Endorfin

infected rain endorfin coverAk aj Moldavsko nebolo pred pár rokmi výraznou metalovou krajinou, je jasné, že to sa zmenilo. Minimálne od doby, keď sa objavili na scéne Infected Rain (vznikli v roku 2008).

Po hŕstke neuveriteľných správ a ohromujúcich živých vystúpení na najväčších medzinárodných festivaloch je táto nepredvídateľná päťčlenná kapela pripravená na vrcholný skok s novým, v poradí štvrtým albumom „Endorfin“.

Metalové tornádo

Táto platňa je doslova metalové tornádo plné letiacich ostrých predmetov s občasnými chvíľkami pokoja, ktoré vás učičíkajú len preto, aby ste vzápätí dostali do hlavy liatinovou panvicou. Je v tom niečo návykové, čo vám nedovolí prestať počúvať. Je to skrátka čertovsky dobré!

Zamilujete si ju už od prvých piesní. Úvodná „Earth Mantra“ je neúprosné vrčanie, plné prenasledujúceho šepotu a sľubov lepšej budúcnosti nášho sveta. “Symphony of trust” má v sebe energiu troch atómových elektrární a dáva vyniknúť sile a variabilite Leninho spevu.

Hypnotická „Lure“ je ďalším ukážkovým príkladom Leninho hlasu “z iného sveta”, smrtiacich dráždivých riffov a fascinujúcich psychotických prvkov. Mimochodom, pre jej štýl bola Lena miestnymi médiami označená za “najexcentrickejšiu speváčku Moldavska”.

Verdikt

Je možné, že budúcnosť patrí Infected Rain? Vyzerá to tak, že hej. Tak, šup, šup počúvať, aj tak vonku prší.

Lineup:

 • Elena “Lena Scissorhands” Cataraga – spev
 • Vadim “Vidick” Ozhog – gitary
 • Serghei Babici – gitary
 • Vladimir Babici – basa
 • Eugen Voluta – bicie

Tracklist:

 1. The Earth Mantra
 2. Black Gold
 3. Symphony Of Trust
 4. Pendulum
 5. Passerby
 6. Lure
 7. Victims
 8. Walking Dead
 9. Taphephobia
 10. Storm

Rok vydania: 2019

Vydavateľstvo: Napalm Records

Youtube ukážka:

Linky:
https://www.infectedrain.com/
https://www.facebook.com/infectedrain/
https://www.instagram.com/infectedrain_official/

Hodnotenie: 6/6

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *