Tim ,,Ripper” Owens (KK’s Priest, The Three Tremors, ex Judas Priest…) – ,,Zaočkoval som sa a teraz som pripravený pokoriť svet!“

V novom rozhovore pre Rocking With Jam Man sa Tim Owens zvaný ,,Ripper“ (ex Judas Priest, ex Iced Earth, The Three Tremors) priznal, že absolvoval očkovanie proti chorobe COVID-19. Už v minulosti avizoval, že sa zaočkuje proti SARS-CoV-2 hneď, ako to bude možné.

Tim Owens

,,Zaočkoval som sa a teraz som pripravený pokoriť svet!“ – povedal.

Má problém hrať s kapelami, ktoré nie sú zaočkované?

Podľa jeho slov nie. ,,Môžete si robiť čo chcete. Je to vaša voľba. To neznamená, že nedostanú COVID, aj keď sú očkovaní… Za pomoci vakcinácie môžeš byť chránený, ale nebudem sa zle správať k niekomu inému, kto to nechápe.“.

Koncerty v budúcnosti

Tim sa rušenia koncertov v budúcnosti neobáva. ,,Teraz tu máme nové kmene vírusu. Spomínajú taký kmeň, onaký kmeň… No myslím si, že ak ľudia použijú trochu zdravého rozumu a nebudú jeden druhému dýchať do tváre, lízať prsty a podobne, budeme zdraví.

Rúška

„Nie som ‘snowflake‘ a nechcem nosiť rúško. A nie som plačko, ktorý bude plakať, že musí nosiť rúško. Nebolo to až tak ťažké. Nebol som predsa pokrývač, nekopal som priekopu. A rúško som nosil po celý čas.”

Moja filozofia bola: Ak nechcete nosiť rúško alebo ak ste rúškar a bojíte sa o ľudí bez rúšok, zostaňte doma.“

Budúcnosť

„Počúvajte, zasiahlo nás niečo, čo sme nikdy predtým nevideli. Je to stresová situácia, nevieme, ako to zvládnuť. Ale viete čo? Budem dodržiavať odstup a nebudem pri niekom, kto kašle. Je to vec zdravého rozumu. Robíš to, čo musíš. Ale podľa mňa sme v lepšej pozícii. Teraz sa cítiš oveľa bezpečnejšie, keď niekde pôjdeš.“

Tim je momentálne aktívny v kapele KK’s Priest spolu s bývalým gitaristom ,,Judášov“ K. K. Downingom. Ďalej s nimi hrajú gitarista A.J. Mills (Hostile), basák Tony Newton (Voodo Six) a bubeník Sean Elg (Deathriders, Cage).

Debut Sermons Of The Sinner vyjde 1. októbra pod hlavičkou Explorer1 Music Group/EX1 Records.

Youtube ukážka:

Linky:
https://www.kkspriest.com/
https://www.facebook.com/KKsPriest/

Zdroj: https://skr.sk/RQUig

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *