U.D.O. – Game Over

udo game coverU.D.O. sú stálicou na metalovej scéne. Táto sympatická nemecká kapela pod vedením Uda Dirkschneidera funguje na scéne od roku 1987 a udržiava si stabilnú kvalitu. Jej tvorba si určite zaslúži pozornosť, pretože poslucháčovi prináša klasický heavy metal zo starej školy.

Po slušnom úspechu We Ore One, natočenom vlani v spolupráci s kapelou nemeckých ozbrojených síl (Das Musikkorps der Bundeswehr), tento rok Udo a jeho chlapci vydávajú štandardný album s názvom Game Over.

Šestnásť skladieb – s mixom hudobných motívov metalu z osemdesiatych rokov s rockovými prvkami. Je plný premakaných gitarových sól, takže sa cvaknutím vypínača vrátite k začiatkom metalu, kde sa každý milovník klasiky cíti najlepšie.

Vezmite si divoké a nápadité gitary, silné Svenove bicie (chalan sa potrápil), výrazný zvuk basovej gitary, Udov nezameniteľný drapľavý a jačivý hlas a máte muziku, ktorá ide hladko ako rýchlik po trati.

Hodinka jazdy v tomto vlaku ubehne ako nič. Rýchlosť sa sem tam zníži, aby ste si všimli okolitú krajinu a potom sa znova rozbehne, až sa za oknami všetko len mihá.

Game Over je slušný album, ktorý zaujme. Ak stále dávate prednosť klasike, toto je presne váš polliter piva. Ako spieva Udo “Metal never dies”.

Lineup:

 • Udo Dirkschneider – spev
 • Andrey Smirnov – gitary
 • Dee Dammers – gitary
 • Tilen Hudrap – basa
 • Sven Dirkschneider – bicie

Tracklist:

 1. Fear Detector
 2. Holy Invaders
 3. Prophecy
 4. Empty Eyes
 5. I See Red
 6. Metal Never Dies
 7. Kids and Guns
 8. Like a Beast
 9. Don’t Wanna Say Goodbye
 10. Unbroken
 11. Marching Tank
 12. Thunder Road
 13. Midnight Stranger
 14. Speed Seeker
 15. Time Control
 16. Metal Damnation

Rok vydania: 2021

Vydavateľstvo: AFM Records

Youtube ukážka:

Linky:
http://www.udo-online.com/
https://www.facebook.com/udoonline/
https://www.instagram.com/u.d.o._official/
https://www.youtube.com/user/UDOtubetv

Hodnotenie: 4,5/6

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *