POWER 5 vydávají v reedici druhé album Cesta proti času

POWER 5Heavy metaloví POWER 5 vydávají v reedici druhou desku Cesta proti času, která poprvé vyšla v roce 2001.

Po progresivně laděném prvním albu se kapela vydala tradičnějším hudebním směrem. Ubylo komplikovanosti a skladby dostaly přímočařejší směr. Zůstala však zachována hudební a hráčská pestrost. K metalové tvrdosti se přidala místy až artrockové klávesové plochy a hlavně přibyly melodické refrény.

„Po prvním albu, které mělo kladné ohlasy jsme se po čase pustili do druhého. Hudební inspirace zůstaly stejné, ale chtěli jsme klást větší důraz na písničku. Navíc v té době přišel do kapely nový kytarista a basák a to se projevilo jak na zvuku skupiny tak i skládání nových věcí„ popisuje vznik alba Olin Škrabal.

pcpc

Také reedice desky „Cesta proti času“ bude digitální. Tzn. že vyjde na Youtube, Spotify a dalších streamovacích službách. Na YouTube kanálu je každá písnička zveřejněna formou lyric videa.

Fanoušci, kteří chtějí skupinu podpořit a chtějí skladby vlastnit, si mohou desku Cesta proti času koupit v MP3 shopu na Bandcampu.

Stejně jako k reedici „Progres time“ i k desce „Cesta proti času“ budou na Facebooku skupiny vycházet vzpomínky k jednotlivým skladbám a k tomu jak deska vznikala.

V digitální reedici vyjdou postupně další alba skupiny POWER 5. a celé toto reediční počínání vyvrcholí v únoru 2021, kdy POWER 5 vydají novou desku.

Power 5 – „Cesta proti času“ stream link:

YouTube – TU
Spotify – https://open.spotify.com/album/0UWdNkIDQjkWZEXhjFECtO
Bamdcamp – https://power5.bandcamp.com/album/cesta-proti-casu

https://www.power5.cz/
https://www.facebook.com/power5band/

Tlačová správa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *