K.K. DOWNING OTEVÍRÁ DVEŘE DO JUDAS PRIEST

kk downing gitarista 2024
S ohlášeným novým albem se opět blíží čas dominance jedné z největších heavymetalových kapel historie a nedílnou součástí dědictví této kovové legendy je i její zakládající člen K.K. Downing. Jeho vzpomínky, které se vinou od založení samotného žánru až po jeho rozluku s mateřskou kapelou, nově nabídne domácí vydavatelství Smile Music v exkluzivním českém překladu.

kk downing gitarista 2024

Není třeba příliš nadsazovat ani přehánět, abychom mohli seznat, že biografie Kennetha Downinga Jr. je pro zvídavého čtenáře zprudka žhavé čtení. Memoáry člověka, který pomohl ze země vydupat hudební i životní styl, který je spoustě z nás vpravdě náboženstvím, jsou už z podstaty zlatou klenotnicí.

Deník, který K.K. napsal, mapuje jeho neuvěřitelný život od nuzného dětství, které ho poslalo na zásadní křižovatku, jež pro budoucí svět metalu naštěstí dopadla dobře. Ken našel svůj životní směr a od okamžiku, kdy se pevně rozhodl, jak bude jeho další život vypadat, zažil neuvěřitelnou horskou dráhu, raketové vzestupy i potupné pády, vždy ovšem se značkou K.K. Downing na klopě.

To opravdu klíčové v popisovaných érách zažil pochopitelně v JUDAS PRIEST. Ne všechny dny byly růžové, ne všechny sny došly svého splnění. Hudební šoubyznys někdy nezná fair play. O tom všem, Downing pochopitelně nemlčí.

Neutápí se však v zášti, po většinu plochy své autobiografie neskutečným způsobem oslavuje fenomén heavy metalu, kterému se nikdy nezpronevěřil. Naopak, bral ho, jakou svou náhradní rodinu a jistotu v nejistých časech.

Datum vydání: 8. března 2024

Předobjednávky: https://www.sparkshop.cz/kk-downing-heavy-duty-biografie-legendarniho-kytaristy-judas-priest/

TZ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *