V poradí šiesty štúdiový album vychádza v roku 1995. Pri nahrávaní albumu sa zišla nová zostava ktorú okrem dvoch starých členov tvorili dva nové prírastky, basový gitarista Juraj Topor a spievajúci gitarista v jednej osobe Jozef Dubán ako náhrada za spievajúceho basgitaristu Pavola Horvátha.
Úvodná skladba Život ako naozaj sa predstavuje svojou melodickosťou. Druhá skladba Najkrajšie ženy sveta je sólovo interpretovaná Dubánom a nakoniec Dodo ako jeho vyššie spomínaný predchodca taktiež spieva sólovo viac skladieb ako Stráž si čo máš, Noc je len čierna diera alebo Blízko nás. Album ponúka ešte skladby Niekto ťa má rád, Najkrajšie ženy sveta, Šlabikár VI a dva ostré kúsky Nemôžeš mi ujsť a Správy zo sveta. Záverečnou skladbou Nekonečná pieseň sa skupina prezentovala na Veľkej cene Eurovízie v Dubline.
Album ponúka zmes jednoduchých, osobitných a vkusných skladieb ktoré nesklamú žiadneho fanúšika melodickej rockovej hudby a pravoverného fanúšika skupiny.
Lineup:
- Martin Ďurind a- hlavný spev, doprovodný spev, sólová gitara
- Jozef Dubán – spev, doprovodný spev, rytmická gitara
- Juraj Topor – basová gitara
- Juraj Černý – bicie nástroje, perkusie
Tracklist:
- Život ako naozaj
- Najkrajšie ženy sveta
- Nemôžeš mi ujsť
- Bez tvojej lásky
- Niekto ťa má rád
- Šlabikár VI.
- Stráž si čo máš
- Snívame o veľkej láske
- Noc je len čierna diera
- Správy zo sveta
- Blízko nás
- Nekonečná pieseň
Hodnotenie: 5