INSANIA má Anděla a i nadále bude šířit spam

insania andel
Brněnská crossover legenda INSANIA je potřetí oceněna Českou hudební akademií, v sobotu získala Anděla za své poslední album „GRRRotesky“. A jelikož došlo k vyprodání jejich předchozího alba „Na počátku byl spam“, Smile Music album 5. května 2023 vydají v reedici.
insania andel 2023

„GRRRotesky“ vyšly loni v únoru a jsou již desátým albem brněnské hyeny, která se nachází už ve své čtvrté životní dekádě. A jak se zdá, má proč být při chuti, neb partie o její budoucnost je rozehraná fantasticky.

Jubilejní album X trans-anarchického kultu INSANIA získalo hromadu pozitivních reakcí, prodává se nejen na CD, ale i LP a kazetách, jeho koncerty jsou navštěvované a fanoušci na nich texty naplněné sarkasmem, jízlivostí a pozitivní revoltou s kapelou citují (pějí?). Brněnské crossover legendě se prostě daří a jako důkaz INSANIA teď o víkendu přidala svého třetího Anděla, kterým její tvorbu v Cenách Anděl Coca-Cola 2022 ocenila Česká hudební akademie.

„GRRRotesky“ v sobotní večer získaly jednu z patnácti ikonických sošek Anděla, k níž se frontman Poly v televizním přenosu vyjádřil ve smyslu, že „už to není jako dřív, že letos po nominacích nedostali ani žádné hejty, naopak spoustu gratulací.“ A to nás fakt těší, obzvlášť když to INSANIA do fanoušků ‚sype‘ bez servítek, říká jim, že ‚svět není placatej‘ a že si ‚svůj testosteron mají narvat jinam‘, což si někteří určitě ‚berou osobně‘.

A aby toho všeho úspěchu nebylo málo, navíc se kompletně vyprodala předchozí deska „Na počátku byl spam“ (2017). A zájem o ní stále nepolevuje. Smile Music, vydavatel kapely a čerstvým Andělem oceněných „GRRRotesek“, vyprodané album 6. května vydávají v reedici.

,,Bůh zešílel‘ už dávno. Je ‚Out‘ a z Brna šířící se herezi zkrátka už nezastaví, neb INSANIA nenaznačuje známky únavy. Nezbývá než si vypůjčit v televizním přenosu Polym řečené kouzelné slůvko „Díky!“ Party pokračuje!

Insania
http://insania.cz
https://facebook.com/insaniacz
https://instagram.com/insania_cult

Smile Music Records
https://smilemusicrecords.cz
https://facebook.com/SmileMusicRecordsCZ
https://instagram.com/smilemusicrecordscz

archiv zpráv:
https://smilemusicrecords.cz/novinka/53/insania-ma-andela-a-i-nadale-bude-sirit-spam
https://smilemusicrecords.cz/novinka/47/grrrotesky-nominovany-na-andela/
https://smilemusicrecords.cz/novinka/34/na-pocatku-byl-chmel-svetly-special-insania-pale-ale/
https://smilemusicrecords.cz/novinka/19/rany-i-pasky-insania-pod-kuratelou-z-bozi/
https://smilemusicrecords.cz/novinka/15/narvi-ho-tam-pokud-mas-kam-radi-insania/
https://smilemusicrecords.cz/novinka/12/insania-vykopava-predprodej-pulsujici-albove-novoty

Tlačová správa 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *